Казначейством за 9 місяців виявлено та попереджено незаконного витрачання бюджетних коштів на загальну суму майже 3,0 млрд гривень
31.10.2016 | 19:37
ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
 

У січні-вересні 2016 року Державною казначейською службою України попереджено понад 8,5 тис. фактів порушень бюджетного законодавства, допущених розпорядниками та одержувачами коштів державного та місцевих бюджетів на загальну суму 2 990,7 млн гривень.

Зокрема, перевіркою первинних документів, що надані органам Казначейства бюджетними установами перед оплатою платіжних доручень, виявлено порушень бюджетного законодавства:

-  по державному бюджету - в кількості 1,7 тис. на загальну суму 1 186,2  млн грн;

- по місцевих бюджетах - в кількості  6,2 тис.  на загальну суму 1 684,7 млн грн;

- відмовлено у прийнятті до виконання - 597 платіжних доручень по установах державного та  місцевих бюджетів на загальну суму 119,8 млн гривень.

Окрім цього, органами Казначейства протягом 9-ти місяців поточного року при відкритті рахунків, прийнятті кошторисів, звітності та інших документів, виявлені порушення бюджетного законодавства та прострочена кредиторська заборгованість із заробітної плати, стипендій, грошовому забезпеченню, комунальним платежам, внаслідок чого, до бюджетних установ і організацій направлено 4231 попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення виявлених порушень.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249444332