Геннадій Зубко: Україна та Білорусь розвиватимуть нові транспортні коридори
10.11.2016 | 13:36
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ
 

Україна та Білорусь розвиватимуть нові транспортні коридори. Про такі домовленості повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко за результатами 24-го засідання Міжурядової білорусько-української комісії з питань торговельно-економічного співробітництва у Мінську.

 «Програма щодо транспортного коридору "Балтійське море - Чорне море", яка реалізовувалася у 2014-2015 роках, вже позитивно позначилася на транзитно-транспортному потенціалі обох країн. Тому вона буде продовжена. Наступним практичним кроком буде формування комплексної стратегії розвитку всіх видів вантажних перевезень і завантаження існуючої транспортної інфраструктури у напрямку Балтійське море - Чорне море - Каспійське море», - додав Геннадій Зубко.

Крім того, Віце-прем’єр-міністр повідомив про домовленості щодо розвитку транзитних перевезень водним транспортом територією України з використанням суден «ріка-море». «Україна налаштована на збільшення обсягів міжнародних перевезень річковим транспортом, й взагалі розвиток транспортних коридорів. Урядовим рішенням вже було відкрито міжнародний пункт пропуску в річковому порту Київ. Наявність потужних транспортних коридорів дає мультиплікаційний ефект для економіки країни – це розвиток логістики, інфраструктури, портів, переробних підприємств та створення нових робочих міст», - наголосив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, що сьогодні, 10 листопада, у Мінську відбулося 24-е засідання Міжурядової білорусько-української змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва під співголовуванням Віце-прем’єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка та Першого заступника Прем’єр-міністра Республіки Білорусь Володимира Семашка. 

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249475833