ПАТ "Укрзалізниця" допоможе в організації четвертого потяга Єднання України "Труханівська Січ"
10.11.2016 | 14:35
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
 

Упродовж грудня буде організований черговий, четвертий потяг Єднання України «Труханівська Січ». Про це стало відомо в ході брифінгу щодо підсумків останньої поїздки західними областями України, що відбувалася у жовтні цього року.

ПАТ «Укрзалізниця» активно долучилася до благодійної акції, що спрямована на консолідацію українського суспільства.  «Розуміючи необхідність культурного та ментального  об’єднання нашого суспільства, правління ПАТ «Укрзалізниця» прийняло рішення всіляко допомогти у проведенні акції та сприяти її проведенню у подальшому», - зазначив заступник начальника департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення ПАТ «Укрзалізниця» Олександр Толкачов.

Один з організаторів благодійного заходу Микола Бондар зазначив, що залізничники взяли на себе левову частину в його організації та всіляко допомагали мандрівникам: «Усі учасники поїздки, що останні три тижні прожили на коліях, говорять, що Укрзалізниця змінюється, стає більш сучасною та соціально активною».

Нагадаємо, що  останній потяг Єднання України «Труханівська Січ» повернувся після 18 днів подорожі західними містами України  6 листопада. Сто сімдесят пасажирів цього агітпоїзда  у супроводі близько двадцяти працівників залізничного транспорту відвідали чимало населених пунктів  із патріотичною місією – об’єднати суспільство, вивчити настрої, подискутувати з молоддю.  Представники Збройних Сил України відвідали Національну академію сухопутних військ та різні військові бригади.  Учасники акції відвідали Вінницю, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Чернівці, Коломию, Івано-Франківськ, Львів, Мукачеве, Ужгород, Сянки, Луцьк, Рівне та інші населені пункти.

Довідково

Укрзалізниця підтримує всеукраїнську акцію «Потяг Єднання України «Труханівська Січ», надаючи поїзд для активістів патріотичного руху. Акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності.

Мета акції – сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного духу українців, а також популяризувати національну культуру.

Перший агітаційний поїзд «Труханівська Січ» з Києва на Схід України відправився 20 квітня 2016 року. Тоді волонтери везли великодні подарунки для дітей і дорослих, військових, які перебували у прифронтовій зоні, продуктові набори й україномовні книжки. Поїзд курсував за маршрутом Київ – Полтава – Харків – Бахмут – Красний Лиман – Слов’янськ – Краматорськ – Дружківка – Костянтинівка – Лозова – Красноград – Харків – Полтава – Київ упродовж дев’яти днів.

Другий поїзд Єднання курсував з 21 по 26 травня цього року з Києва до міст Луганської області. Мистецькі, просвітницькі та патріотичні заходи в рамках акції відбулися, зокрема, у містах Сватове, Рубіжне та Лисичанськ.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249476093