Європейська модель енергозбереження - шлях до енергетичної незалежності держави, - Роман Радченко
10.11.2016 | 17:58
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖКГ УКРАЇНИ
 

Мінрегіон працює над вдосконаленням законодавчої бази, яка наблизить Україну  до європейської моделі споживання та обліку енергоресурсів.

Про це сказав начальник відділу енергозбереження в сфері житлово-комунального господарства Мінрегіону Роман Радченко під час конференції «Рух в напрямку енергоефективності та відновлювальних джерел енергії: що нового?» в рамках ІХ Міжнародної спеціалізованої виставки «Енергоефективність. Відновлювальна енергетика2016».

За його словами, сьогодні Україна є однією з найменш енергоефективних країн в Європі – у житловому секторі середнє споживання енергії в 2-3 рази вище, ніж у країнах Європейського Союзу.

«Для наближення України до кращих європейських практик споживання та обліку енергоресурсів Мінрегіоном розроблено законопроекти «Про енергетичну ефективність будівель» та  «Про Фонд енергоефективності». Прийняття законопроектів сприятиме підвищенню енергетичної незалежності країни», - пояснив начальник відділу.

На думку Романа Радченка, муніципалітети мають активніше впроваджувати заходи з енергонезалежності на своїх територіях. Тобто втілювати заходи з енергетичної безпеки та незалежності, намагатися покращити якість комунальних послуг.  Зокрема, залучати додаткові інвестиції в регіон шляхом співпраці з європейськими партнерами.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249479019