В'ячеслав Кириленко відвідав прем'єрний показ фільму про легендарного тренера Ігоря Турчина
12.11.2016 | 11:12
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ
 

У п’ятницю Віце-прем’єр-міністр Вячеслав Кириленко відвідав прем’єрний показ документального фільму Виграти все про відомого гандбольного тренера Ігоря Турчина та його легендарну команду Спартак (Київ). Стрічку демонстрували у столичному кінотеатрі українського фільму “Ліра”. На прем’єру також завітали дружина видатного тренера, найкраща гандболістка 20-го століття Зінаїда Турчина, рідні та друзі Ігоря Євдокимовича, колишні гравці “Спартака”, знімальна група та інші почесні гості.

У своєму виступі В’ячеслав Кириленко зазначив, що наша країна має знати і пам’ятати таких відомих тренерів як Ігор Турчин, Валерій Лобановський та пишатися їхніми спортивними здобутками.

“Мені надзвичайно приємно, що зараз наше кіно відроджується та розвивається, нас очікує якісний прорив в українській кінематографії. Вдвічі приємно, що режисери популяризують українську історію та наших визначних людей, - наголосив В’ячеслав Кириленко. 

17 листопада фільм “Виграти все” виходить в український кінопрокат, а 18 листопада відбудеться його прем’єра на міжнародному фестивалі в Мілані Sport Mouvies&TV – 34th Milano International FICTS Fest.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249483105