Фахівці комунікаційних підрозділів органів влади обговорили на форумі шляхи удосконалення комунікацій з громадськістю і медіа
12.11.2016 | 16:20
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Більше 100 фахівців центральних та місцевих органів виконавчої влади з питань комунікацій з громадськістю та ЗМІ взяли участь у комунікаційному форумі, організованому Департаментом інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Протягом двох днів провідні українські та іноземні фахівці у сфері комунікацій, включаючи діючих співробітників комунікаційних підрозділів уряду Великобританії та американських експертів, провели ряд тренінгів та семінарів для представників центральних та місцевих органів виконавчої влади з питань комунікацій з громадськістю, а також співробітників прес-служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Тренінги були присвячені актуальним питанням у сфері комунікацій, викликам, які постають перед співробітниками прес-служб, та шляхам їх вирішення. Темами семінарів, серед іншого, були: “Формування ефективної інформаційної політики в рамках урядової стратегії “Єдиного голосу”, “Світові комунікаційні тренди”, “Способи побудови ефективних комунікаційних кампаній: складові, практичні аспекти їх розробки та імплементації”, “Важливість досліджень в стратегічних комунікаціях”, “Ефективність спілкування представників влади зі ЗМІ”.

 

Описание: GOL_3281

 

Директор Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю СКМУ – Прес-секретар Прем’єр-міністра України Дмитро Столярчук під час свого виступу перед учасниками форуму звернув увагу на  збільшення впливу громадськості в останні роки на розвиток держави, вплив на роботу органів влади. Він відмітив, що новий Уряд започаткував цілу низку реформ у різних сферах, зазначивши, що їх реалізація має спиратися на підтримку суспільства. “Швидке проведення реформ можливе завдяки двосторонньому діалогу громадськість - влада. Громадські організації, які об’єднують активних і небайдужих громадян, повинні стати партнерами влади в ініційованих перетвореннях”, - сказав Дмитро Столярчук.

Він назвав прикладами вдалого партнерства співпрацю з провідними громадськими експертами під час реалізації нового законодавства про державну службу, реформування системи надання адміністративних послуг, державних закупівель.

“Треба активно і злагоджено доносити до суспільства і медіа важливі рішення Уряду, що спрямовані на відновлення економічного зростання і зміну на краще життя людей. Наразі це є головним викликом комунікаційної команди Уряду в рамках стратегії “Єдиного голосу”, - підкреслив Дмитро Столярчук.

Форум фахівців центральних та місцевих органів виконавчої влади з питань комунікацій з громадськістю відбувся за підтримки БДІПЛ/ОБСЄ.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249483258