Голова Уряду обговорив із представниками місії МВФ просування України на шляху реформ
15.11.2016 | 15:58
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у вівторок провів зустріч із представниками місії Міжнародного валютного фонду. Сторони обговорили подальші спільні дії щодо проведення структурних реформ в Україні та підтримки зростання економіки.

Прем'єр-міністр подякував представникам місії Міжнародного валютного фонду за плідну роботу.

Володимир Гройсман наголосив, що Уряд України націлений на проведення успішних реформ у країні та концентрується над тим, щоб порядок денний його програми діяльності був виконаний у повному обсязі.

"Ми розуміємо, що структурні реформи, що необхідні країні, потрібні у першу чергу Україні для того, щоб ми вийшли з того складного економічного стану, який ми маємо унаслідок десятиріччями нереформованої країни", - підкреслив Голова Уряду.

Володимир Гройсман зауважив, що українська економіка демонструє зростання. Цей ріст потрібно підтримувати і пришвидшувати, підкреслив він. За його словами, узгоджена робота Уряду і Парламенту дозволить забезпечити подальший успішний розвиток країни.

Прем'єр-міністр зазначив, що Уряд продовжує корпоратизацію державних підприємств, здійснює заходи щодо детінізації економіки та забезпечення економічного зростання.

Прем'єр-міністр поінформував співрозмовників, що в Україні триває бюджетний процес, продовжуються обговорення проекту Бюджету на 2017 рік. Уряд сконцентрований над тим, щоб бюджетний процес завершився вчасно та розраховує на те, що Парламент ухвалить Державний бюджет, зазначив Володимир Гройсман.

У свою чергу Заступник Директора Європейського департаменту МВФ Атанасіос Арванітіс звернув увагу на прогрес, який було зроблено за півтора роки -  від початку програми співпраці із Україною.

Зокрема, він позитивно відзначив показники зростання економіки України на рівні 1,8% у третьому кварталі 2016 року, інфляцією у межах 10-12%, дефіцитом Державного бюджету, що не перевищує заплановані 3,5%. Також порівняно з минулим роком зросли міжнародні резерви країни, відновлюється довіра до банківської системи. "Можна говорити про те, що позитивний тренд спостерігається у всіх напрямках, якщо порівнювати чинну ситуацію з тією, що була минулого року", - зазначив Атанасіос Арванітіс.

"Я сподіваюся, ми разом зможемо продовжити тиснути на структурні реформи і проводити їх і надалі. Усі наші зусилля мають бути спрямовані на те, щоб дійсно зробити економіку успішною, а досягнення – суттєвими", - наголосив Атанасіос Арванітіс.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249489190