Студрада при МІП обговорила можливі засоби популяризації України у світі
17.11.2016 | 14:10
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
 

15 листопада 2016 року Студентська рада при Міністерстві інформаційної політики провела зустріч із представником Українського культурного центру в Франції, директором Української школи мистецтв Оленою Місталь та обговорила питання популяризації України за кордоном.

Олена Місталь поділилася своїми думками з приводу того, що слід робити, аби спонукати іноземців, зокрема французів, цікавитися українською тематикою та формувати позитивну думку щодо Української держави. Олена Місталь наголосила на величезному впливі освітнього фактору в цій справі, зауваживши, що впровадження культурно-мистецьких технологій могло б дати суттєвий поштовх зрушення в цій справі.

«У радянський період 22 французьких та українських міста стали містами-побратимами. Такий стан зберігся після розпаду СРСР і є непорушним до сьогодні. Україна повинна максимально використовувати такі зв’язки для просування власного національного бренду. Робити це можна різноманітними шляхами, найкращі з яких, на мою думку, культурницькі проекти – виставки, концерти. Лише маючи чіткий план української культурної популяризації та використовуючи попередні напрацювання, ми зможемо змінити погляд світу на Україну», – сказала Олена Місталь.

Бенедикт Серафіні-Юет, французька колега пані Місталь, висловлюючи свої враження від перебування в Україні, із запалом констатувала, що її дуже вразили українські студенти й учні, які, на її думку, відзначаються високою тягою до навчання та пізнання нового й незвіданого. «Завдяки такому підростаючому поколінню про Україну дізнаються всі», – завершила свій коментар пані Серафіні-Юет.

Члени Студради, у свою чергу, виступили з конструктивними пропозиціями щодо інформаційної роботи Українського культурного центру в Франції з метою подальшої популяризації України. Студентство також висловило готовність співпрацювати з Центром у створенні та реалізації комунікативних кампаній задля просування інтересів України у світовому інформаційному просторі.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249498203