Упродовж двох місяців має бути створено реєстр усіх фондів та земель Міністерства оборони України, - Степан Полторак
19.11.2016 | 17:25
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
 

Таке завдання поставив сьогодні, 19 листопада, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час наради з керівниками квартирно-експлуатаційних підрозділів усіх рівнів, яка відбулася у Києві.

Міністр оборони України заслухав керівника робочої групиначальника відділу нормативно-методичного забезпечення та моніторингу володіння і використання майна та земель оборони Івана Базарко щодо перевірки стану обліку та використання фондів, земель, орендних відносин та інвестиційної діяльності в Одеському гарнізоні. В процесі роботи комісії було виявлено низку порушень. За усіма фактами Міністр оборони України доручив провести розслідування та передати матеріали до правоохоронних органів.

«Я даю керівникам квартирно-експлуатаційних органів та підрозділів управління капітального будівництва завдання: упродовж двох місяців розібратися й  створити облік фондів та земель. Створити в електронному та паперовому вигляді відповідні альбоми. За усіма виявленими проблемними питаннями доповісти відповідним чином керівництву та відпрацювати шляхи їх вирішення. По завершенню цього терміну і після відповідної перевірки, часу у вас більше не буде. Я прийматиму жорсткі заходи», — поставив чітке завдання Міністр оборони України підлеглим під час наради.

Окрім цього, очільник оборонного відомства наказав  комісії  продовжити роботу в інших гарнізонах.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249505905