Олег Наливайко розповів зарубіжним журналістам про хід медійних реформ в Україні
22.11.2016 | 11:44
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ
 

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко зустрівся з німецькими, польськими та білоруськими журналістами, які прибули в Київ для проведення циклу тренінгів і наукової конференції для молодих українських журналістів і студентів.

Тренінги проходять у рамках спільного проекту «Громадянська журналістика для цифрового медіа-діалогу з суспільством», який реалізують за підтримки МЗС ФРН низка громадських організацій Німеччини, ГО «Форум українських журналістів», Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка та Білоруська асоціація журналістів.

Олег Наливайко розповів гостям про хід реалізації в Україні медійних реформ – створення Суспільного мовлення та реформування друкованих державних і комунальних ЗМІ.

Медіаексперт Вольфганг Рессман наголосив на тому, що  велике значення для розбудови демократичного суспільства має підготовка представників мас-медіа до роботи в умовах свободи слова.

Про ініціативу НСЖУ створити в Україні на базі спілки мережу недержавних корпунктів із розвитку та висвітлення реформ громад на рівні областей, районів, великих міст і селищ та співпрацю з німецькими медійниками стосовно підготовки кадрів для таких корпунктів говорив секретар Волинської обласної організації НСЖУ, голова правління ГО «Форум українських журналістів» Володимир Данилюк.

Після зустрічі польські тележурналісти записали інтерв’ю з Олегом Наливайком.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249511776