На Черкащині учасники АТО вже оформили у власність понад 3 тис. га землі
23.11.2016 | 12:55
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

На сьогодні 2 026 військовослужбовців і членів сімей загиблих воїнів завершили процедуру оформлення й уже отримали у власність земельні ділянки загальною площею 3225,25 гектара. Більшість учасників АТО (1 648 осіб) отримали землю загальною площею 3181,06 га для ведення особистого селянського господарства. Займатися садівництвом будуть 378 військовослужбовців, які приватизували 44,19 гектара. 

Усього з початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками учасників АТО до головного управління Держгеокадастру у Черкаській області звернулося 6607 воїнів. На сьогодні землевпорядна служба надала 5118 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 8434,32 гектара.

На сайті Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області розміщено альбоми-атласи кожного району, де зазначено земельні ділянки, що можуть бути надані військовослужбовцям.

Учасники АТО мають право отримати земельні ділянки на території України незалежно від місця проживання.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється в порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО й членам сімей загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249516812