Держава, яка будує своє майбутнє, вже сьогодні повинна дбати про розвиток робітничих професій, - Володимир Кістіон під час зустрічі з Президентом Worldskills International Саймоном Бартлі
23.11.2016 | 19:50
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ
 

Сьогодні, 23 листопада, відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона з Президентом Worldskills International Саймоном Бартлі. Під час бесіди Володимир Кістіон і Саймон Бартлі обговорили проблемні питання та перспективи української професійно-технічної освіти, а також світові тенденції у цій сфері.

Володимир Кістіон наголосив на позитивній ролі, яку відіграв Перший український конкурс професійної майстерності, який цього року вперше відбувся за правилами Worldskills.

Запровадження таких конкурсів мотивує молодь конкурувати, підвищувати професійний рівень та сприяє поширенню позитивного світового досвіду в галузях промисловості і сфері послуг, - зазначив Володимир Кістіон.

Віце-прем’єр-міністр також зазначив, що Україна прагне отримати глобальні професійні стандарти для бізнесу і освіти та запровадити освітні програми світового рівня. Він також наголосив, що для нашої держави важливо отримати доступ до міжнародної системи оцінки рівня знань та атестації за професіями, навчання експертів, тренінгових програм тощо.

Володимир Кістіон акцентував увагу присутніх на тому, що одним з пріоритетів нинішнього Уряду є питання підтримки професійної підготовки робітничих кадрів, оскільки в Україні дійсно є попит на фахівців робітничих спеціальностей.

Для того, щоб мати позитивний розвиток економіки нашої держави, потрібно уже сьогодні готувати кваліфіковані робітничі кадри. Держава, яка будує своє майбутнє, вже сьогодні повинна дбати про розвиток робітничих професій”, - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

На завершення зустрічі Володимир Кістіон підкреслив, що для України є дуже важливою співпраця з Worldskills International.

“Громадська організація Worldskills Ukraine подала заявку на вступ до Worldskills International, і користуючись нагодою хочу висловити сподівання, що Ваша організація і ви особисто підтримаєте наші прагнення”, - наголосив Володимир Кістіон.

Саймон Бартлі, у свою чергу, запевнив у тому, що організація Worldskills International також зацікавлена у плідній співпраці з Україною.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249519818