Ми думаємо про таку Європу, де Україна буде її повноправним членом, - Прем'єр-міністр Угорщини після зустрічі із Володимиром Гройсманом
24.11.2016 | 16:17
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

У рамках офіційного візиту до Угорщини Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся із Прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. Серед головних тем розмови сторін були європейська та євроатлантична інтеграція України та взаємодія із Європейським Союзом.

Голова українського Уряду подякував Прем’єр-міністру Угорщини за незмінну позицію та всебічну підтримку України, її територіальної цілісності.

"Для нас дуже важлива підтримка Угорщини на шляху євроінтеграції, впровадження безвізового режиму" , - підкреслив він.

У свою чергу Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан запевнив у підтримці Угорщиною суверенітету України.

"Найважливішим питанням ми вважаємо суверенітет України. Обов'язково глибоко поважаємо її і готові надавати усіляку допомогу Україні для забезпечення її суверенітету", - наголосив Віктор Орбан.

Він зауважив, що після Революції Гідності Україна поставила мету стати частиною західного світу. "Вона наближається і займає належне їй місце у сім'ї європейських народів. Я хотів би однозначно висловити, що Угорщина підтримує членство України у Європейському Союзі, хоча це питання не є на порядку денному", - наголосив Прем’єр-міністр Угорщини.

"Ми будемо підніматися по цих сходах, і ми думаємо про таку Європу, де Україна буде повноправним членом", - підкреслив він.

За його словами, деякі європейські країни блокують важливі для України питання запровадження безвізового режиму та завершення ратифікації Угоди про асоціацію.

У цьому контексті від запевнив у відданості країн Вишеградської четвірки, що "тримають в Європі бік України".

"Україна і український народ, забезпечення йому безвізового режиму є дуже важливим для Угорщини. Можемо говорити про економічні та інші аргументи, але не можна ставити під сумнів те, що Україна, яка пройшла через важкі роки і яка виконала усі обіцянки, тому Європа повинна забезпечити безвізовий режим", - наголосив Віктор Орбан.

Володимир Гройсман подякував за звернення Державних Зборів Угорщини до нідерландських депутатів із закликом ухвалити позитивне рішення в справі ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249523585