Кабінет Міністрів сьогодні оголосив про скасування майже 400 застарілих регуляторних актів
23.11.2016 | 21:16
ОФІС ІЗ ЗАЛУЧЕННЯ ТА ПІДТРИМКИ ІНВЕСТИЦІЙ
 

Кабінет Міністрів сьогодні оголосив про скасування майже 400 застарілих, непослідовних і часто суперечливих нормативних актів, які, як вважається, сприяють корупції та серйозно погіршують бізнес-середовище, а також про прийняття певних нормативних актів, спрямованих на поліпшення інвестиційного клімату в Україні. Презентуючи зміни, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов пояснив, що це рішення дозволить усунути значні перешкоди для ведення бізнесу в Україні і відкриє ринок України для нових інвестицій.

Серед скасованих актів ті, що створюють перешкоди у харчовому та транспортно-логістичному секторах, а також експлуатації природних ресурсів та енергетики, та серед іншого продукції подвійного призначення. До актів, прийнятих для поліпшення бізнес-клімату, належать спрощення ліцензування та доступу до ринку для компаній, діяльність яких пов’язана зі сферами IT, логістики, юридичних послуг, фармацевтики та агропромислового сектору. Максим Нефьодов повідомив, що повний список нормативних актів буде оприлюднено в найближчі дні.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що на цьому зусилля українського Уряду щодо дерегуляції не завершено. Він підкреслив, що ці зміни було розроблено з метою оптимізації ліцензування і процедур регулювання, а також зменшення адміністративного навантаження на бізнес в країні та прийняття нових регуляцій, що будуть послідовними, прозорими та зрозумілими для бізнесу.

Прем'єр-міністр також звернувся до бізнес-спільноти із закликом продовжувати взаємодію з Урядом, тим самим забезпечуючи боротьбу з корупцією в адміністративних органах. "Ми повинні відучити державний апарат “кошмарити” бізнес", підсумував він.

За словами Прем'єр-міністра, Уряд рішуче налаштований знімати усі бар'єри та перепони, що заважають розвитку бізнесу в Україні..

"Треба створювати умови, за яких ніхто не буде штучно перешкоджати бізнесу розвиватися. Наша робота спрямована на те, щоб усунути всі бар'єри, всі перешкоди, та стимулювати активність бізнесу",  - сказав Володимир Гройсман.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249528250