Сергій Савчук звернувся до депутатських фракцій щодо необхідності прийняття законопроекту №4334 про стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел
02.12.2016 | 16:46
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ
 

Держенергоефективності направило до депутатських фракцій і груп у Верховній Раді України листи-звернення з пропозицією провести зустріч для підготовки до другого читання законопроекту №4334 щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії.

Такі звернення надіслано до фракцій «Народний Фронт», «Блок Петра Порошенка», «Об'єднання «САМОПОМІЧ», «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», Радикальної партії Олега Ляшка, груп «Воля народу» і «Відродження», «Опозиційний блок».

Ключова мета законопроекту – затвердження процедури тарифного стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел на законодавчому рівні.

«Важливість законопроекту для України важко переоцінити. Він стане інструментом зменшення газової залежності країни та поштовхом до економічного розвитку регіонів», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що прийняття проекту Закону дозволить щорічно скорочувати імпорт газу на понад 3 млрд м3 та залишати в економіці держави близько 600 млн доларів на рік.

Також серед переваг законопроекту – надання інвесторам гарантії повернення інвестицій у проекти з виробництва тепла «не з газу», зменшення вартості тепла для кінцевих споживачів, розвиток ринків виробництва та споживання місцевих видів палива, поява нових робочих місць, збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

Довідково

22 вересня 2016 року законопроект №4334 щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел прийнято Верховною Радою України у першому читанні за основу.

Результати голосування за посиланням:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=8697.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249551571