Прикордонники України та Польщі вдосконалюють навички з виявлення ядерних матеріалів
05.12.2016 | 15:35
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
 

В рамках реалізації спільного з Міністерством енергетики США проекту міжнародної технічної допомоги «Виявлення та припинення ядерної контрабанди» розпочався практичний тренінг для представників прикордонних відомств України та Польщі щодо організації та проведення транскордонних навчань з виявлення ядерних матеріалів на кордоні, який триватиме чотири дні.

Прикордонники України та Польщі вдосконалюватимуть навички щодо організації та проведення транскордонних навчань з виявлення ядерних матеріалів на кордоні в аеропорту Львова.

Під час заходів представники Північно-західної тихоокеанської лабораторії (PNNL) Національної Адміністрації з ядерної безпеки США планують відпрацювати як теоретичні, так і практичні вправи з порядку виявлення ядерних матеріалів на кордоні, поділитися досвідом щодо реагування на випадки виявлення, удосконалити методологію підготовки персоналу та проведення навчань і тренінгів. Особлива увага буде приділена порядку обміну інформацією та взаємодії прикордонних відомств при виявленні радіоактивних речовин та ядерних матеріалів.

Адміністрація Держприкордонслужби продовжує планову роботу щодо вдосконалення та нарощування складових системи запобігання виявлення та припинення спроб незаконного переміщення через державний кордон радіоактивних речовин та ядерних матеріалів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249555135