Урядову команду з євроінтеграції підсилили фахівці з проекту ЄС
05.12.2016 | 17:55
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ
 

Відбулася зустріч керівництва служби Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України і Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції зі спеціалістами, які працюватимуть при Уряді в рамках проекту технічної допомоги Європейського Союзу Assotiation4U.

«Ми раді, що завдяки підтримці ЄС до нашої роботи долучаться люди, які пройшли жорсткий конкурс і мають необхідний досвід та мотивацію допомогти країні. Зараз Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції реформується, тому ця «свіжа кров» саме на часі», - зазначила заступник керівника служби Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

Із грудня при Урядовому офісі та службі Віце-прем`єр-міністра працюватимуть 12 фахівців, відібраних проектом  Assotiation4U. Вони виконуватимуть оперативну роботу у сфері європейської інтеграції, а також займатимуться аналізом та стратегічним плануванням. Наступного року кількість таких фахівців планується збільшити.

Спеціалісти з європейської інтеграції також розпочали роботу в інших міністерствах і відомствах, до компетенції яких належить виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249556401