На Закарпатті до Дня Збройних Сил України військовослужбовці отримали житло
06.12.2016 | 17:09
Закарпатська ОДА
 

Урочисте введення в експлуатацію житлового будинку для військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту відбулося 6 грудня у місті Чоп. Ключі від нових осель отримали 23 військовослужбовці, 18 з яких – учасники АТО.

Військових та їх родини із новосіллям привітали заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, голова адміністрації Держспецтрансслужби Микола Мальков, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, перший заступник голови обласної ради Йосип Борто. 

Юрій Лавренюк під час виступу наголосив, що жоден військовий підрозділ в Україні не забезпечений житлом так, як Державна спеціальна служба транспорту. «На сьогодні близько 70% особового складу Держспецтрансслужби забезпечені житлом. Протягом наступних трьох років маємо на меті забезпечити 100% наших військовослужбовців власним або службовими оселями», — повідомив заступник Міністра.

Колишню солдатську казарму у сучасний житловий будинок військові перетворили власними силами за 10 місяців. У будівництві застосували новітні енергозберігаючі технології, кожна оселя має індивідуальне опалення. Витрати на реконструкцію склали понад 2,5 мільйона гривень.

Керівники краю привітали військових з Днем Збройних Сил України, окремих з них нагородили почесними відзнаками облдержадміністрації та облради.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249559430