Китайська делегація знайомиться з можливостями інвестування в енергетичний сектор України
09.12.2016 | 19:58
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
 

Можливості українсько-китайської співпраці в енергетиці стали темою для обговорення під час зустрічі з китайською делегацією, що відбулася під головуванням заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України – керівника апарату Дмитра Лабоженка.

Під час зустрічі Дмитро Лабоженко наголосив, що Україна здійснює кроки для досягнення енергетичної незалежності, тому вітає інтерес інвесторів до енергетичної сфери та готова обговорити напрямки можливої співпраці з китайською стороною.

Він також зазначив, що українська сторона готова надати необхідну інформацію щодо можливих об’єктів для інвестування в енергетиці.

Представники КНР висловили зацікавленість у співпраці, зокрема у сфері відновлювальних джерел енергії, та потребу в інформації щодо вимог українського законодавства та умов інвестування. Вони наголосили на важливості співпраці не лише великих компаній, а й малих приватних підприємств.

Сторони домовилися про майбутні зустрічі на рівні зацікавлених фахівців та інвесторів, які б змогли більш детально обговорити напрямки співпраці в енергетичній сфері.

У зустрічі взяли участь представники Народного конгресу та інвестиційного департаменту та розвитку провінції Хубей, Народного конгресу міста Ічан. Від Міненерговугілля участь у зустрічі взяли представники галузевих департаментів.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249577372