Прем'єр-міністр: Ухвалення Бюджету-2017 забезпечило планове входження країни у новий рік
21.12.2016 | 15:19
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Ухвалення Державного бюджету на 2017 рік забезпечило планове входження країни у новий рік та виконання усіх передбачених у ньому пріоритетів розвитку країни. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

"Сьогодні я можу сказати: з Бюджетом ми абсолютно планово входимо у 2017 рік. Це означає, що ми будемо розвивати національну економіку, ми забезпечимо економічне зростання. Ми будемо робити багато різних проектів", - наголосив Володимир Гройсман.

"Цей Бюджет є абсолютно реалістичним. Найголовніше, у центрі цього Бюджету знаходиться конкретний український громадянин, людина", - підкреслив він.

Прем'єр-міністр привітав усіх з ухваленням Верховною Радою України Державного бюджету на наступний рік.

Володимир Гройсман подякував урядовій команді, Президенту України, керівництву Верховної Ради України, фракціям Парламенту та народним депутатам, у тому числі позафракційним, які підтримали український Бюджет, а також експертам за спільну роботу.

"Вони підтримали розвиток, позицію цього Бюджету, який абсолютно повністю орієнтований на кожного українського громадянина. Вони підтримали стабільність у нашій країні і фактично виконали дуже важливу функцію: вони взяли відповідальність і не просто на словах, а насправді конкретними рішеннями довели здатність на політичне лідерство", - зауважив Глава Уряду.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249607389