Володимир Гройсман: З початком реформи митниці митна служба щомісяця перевиконує плани надходжень платежів на 1,5 і більше мільярдів гривень
23.12.2016 | 11:12
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Завдяки змінам у роботі митної служби щомісяця вона дає перевиконання планів надходжень митних платежів на 1,5-2 і більше мільярдів гривень. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України.

"Нам вдалося з серпня змінити у кращу сторону роботу української митниці. Ми кожен місяць даємо перевиконання на 1,5-2 і більше мільярдів гривень платежів", - зазначив Голова Уряду.

Він зауважив, що ще десятки мільярдів гривень сьогодні знаходяться "у тіні". Завдячуючи зокрема ухваленим змінам до податкового законодавства, ці кошти вдасться вивести "з тіні" і змусити працювати на Державний бюджет і державу, зазначив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр наголосив, що українська митна служба серйозно вражена корупцією. За його словами, вона потребує подальших системних змін - напівзаходи не будуть ефективними.

Володимир Гройсман зазначив, що Уряд закумулював ресурси для технічної модернізації і змін системи роботи митної служби.

Він також нагадав, що Уряд створить робочу групу спільно з народними депутатами України щодо реформи української митниці.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249615191