У Мінкультури обговорили проблематику розвитку культури на сході України
23.12.2016 | 13:47
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ
 

Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з головою Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом та  начальником управління культури, національностей та релігій Луганської ОДА Аліною Адамчук.

Під час зустрічі піднімалися питання проблем розвитку культури у Луганській області, а також проведення заходів  з покращення стану закладів культури у цьому регіоні.

«Ми багато робимо для того, щоб звільнитися від стереотипів стосовно Луганської області. Готуємо унікальні проекти і подорожуємо з ними всією Україною, зокрема, у грудні відбувся конкурс сучасної української пісні. Це дуже важливо, адже за допомогою таких фестивалів ми можемо побачити нову Україну. І показати, що ми відроджені і творчі», -  поділилася  культурними напрацюваннями регіону начальник управління культури, національностей та релігій Аліна Адамчук.. Вона  також повідомила про низку культурно-мистецьких заходів, які вже були проведені і які планується зробити на майбутнє.

Голова Луганської обласної військово–цивільної адміністрації Юрій Гарбуз зі свого боку додав, що була проведена велика робота з покращення стану закладів культури, що знаходяться в Луганській області, однак регіон потребує як інформаційної, так і фінансової підтримки з боку держави.

«Фактор культурного розвитку дуже важливий для Луганської області, саме тому ми так багато для цього робимо», - сказав Юрій Гарбуз.

Міністр культури відзначив, що Луганська область є невід’ємною частиною України і запевнив присутніх, що з боку Міністерства культури робиться все можливе задля вирішення проблемних питань регіону.

«Ми надаємо і надалі будемо надавати різнобічну підтримку, адже вирішення подібних проблем зараз дуже на часі, - сказав Євген Нищук. - Я переконаний, що саме засобами культури, втіленням мистецьких проектів та ще більшою промоцією заходів  митців зі сходу України ми  зможемо уникнути стереотипних протиставлень, адже  ми єдиний народ з єдиною культурою».

Зокрема, Міністр культури акцентував увагу на важливості залучення ще ширшого кола митців до проектів, які реалізуються  за підтримки Мінкультури.   

Під час зустрічі також піднімалося питання  посилення контролю за гастрольною діяльністю  митців з РФ по Україні та безпосередньо на  Луганщині, питання  підтримки та  розвитку мистецьких закладів освіти, закладів культури регіону.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249616267