Геннадій Зубко: 2017 рік - ключовий щодо ухвалення законів, які посилять місцеве самоврядування
23.12.2016 | 17:56
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ
 

2017 рік має стати ключовим щодо ухвалення Парламентом законів, які посилять місцеве самоврядування, збільшать надходження до бюджетів громад. Також, крім підтримки, яка надається громадам через державну субвенцію та Держфонд регіонального розвитку, є можливість на місцях залучати інвестиції в інфраструктурні проекти від міжнародних фінансових організацій, з якими в нас налагоджена співпраця. На цьому сьогодні наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

«Сьогодні співробітництво між територіальними громадами набуває нового значення. Тому активна співпраця місцевого самоврядування, держави, Уряду та Парламенту – напрямок, який дозволяє збільшити бюджети і підтримку інфраструктурних проектів», - наголосив Геннадій Зубко.

Як раніше повідомлялось, Мінрегіон реалізує п’ять масштабних проектів спільно зі Світовим банком та ЄІБ. Серед них, зокрема, програма «Підвищення енергоефективності у секторі централізованого теплопостачання» ($315,5 млн), «Другий проект розвитку міської інфраструктури» ($350 млн), «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» (200 млн євро), «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» (400 млн євро), «Розвиток системи водопостачання та водовідведення у м. Миколаєві» (15,54 млн євро)».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249618713