Очікуємо від Парламенту результативного голосування за енергоефективні закони найближчим часом, - Геннадій Зубко
20.01.2017 | 11:13
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ
 

Україна споживає енергії у вісім разів більше за країни ЄС. Тому питання енергозбереження і енергоефективності є пріоритетними для нас. У Парламенті знаходиться пакет законопроектів: «Про комерційний облік», «Про ЖКП», «Про Фонд енергоефективності», «Про енергоефективність будівель». Ми очікуємо результативного голосування за них найближчим часом. І це стане інструментом для нашого просування уперед.

Про це заявив в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на ТРК «ZIK» Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За його словами, у кожній країні запровадженні стандарти, які регулюють кількість енергоспоживання на родину та вартість цієї послуги. «Для прикладу, до 2025 року Німеччина поставила за мету зменшити енергоспоживання до 25 кВ на 1 м². В Україні ця цифра сягає більше 200 кВ щорічно», - зауважив він.

Геннадій Зубко зазначив, що окрім прогресивного законодавства, для зменшення енергоспоживання потрібні час і значні інвестиції. «Німеччина пройшла цей шлях за 15 років, Польща – за 8. Україна має і надалі рухатися в цьому напрямку. Вже маємо приклади по країні зменшення енергоспоживання будинків до 75% за рахунок термосанації», - підкреслив він.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249671265