Володимир Гройсман про реформу державного управління: Маємо отримати професійний і якісний корпус державної служби
03.03.2017 | 12:48
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

У рамках реформи державного управління в Україні має постати професійний та якісний корпус державної служби. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час стратегічної сесії у форматі світового кафе "Державне управління: перезавантаження".

"Я хочу, щоби кожен чиновник розумів, навіщо він приходить до влади, що він має робити у цій владі. Щоб кожен був впевнений, що за його здібності, якісні результати він отримає належну оцінку і можливості для просування по кар'єрних сходинках. Ми маємо постійно працювати над власними компетенціями, над собою для того, щоб бути ефективними. Інакше кажучи, коли ми говоримо про те, що ми хочемо мати професійних лікарів, освітян, військо, ми маємо отримати професійний і якісний корпус державної служби", - наголосив Володимир Гройсман.

Ефективне державне управління має стратегічне значення для України, зазначив Глава Уряду. У кожній сфері життя у країні сьогодні спостерігається інституційна слабкість. Влада втратила довіру до себе через у тому числі свою некомпетентність та байдужість. Ця ситуація має бути змінена, переконаний Глава Уряду.

"Фактично, для кожного громадянина важливо, щоб влада була компетентною і якісною, щоб ми запровадили у державному управлінні абсолютно новий підхід щодо залучення тих людей, які необхідні сьогодні для виконання функцій держави", - зазначив він.

З цією метою з 1 травня 2016 року зі вступом у дію нового закону було розпочато реформу державної служби, нагадав Прем'єр-міністр.

Ефективне врядування також визначено одним з головних пріоритетів Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року. "Наша урядова команда здатна сьогодні запропонувати і впроваджувати абсолютно нові підходи щодо державного управління", - зазначив він.

У рамках реформи державного управління потрібно змінювати роботу міністерств, Уряду, в цілому. Також необхідно запроваджувати передові технології, які зроблять владу ефективною, прозорою та швидкою, наголосив Прем'єр-міністр.

Кожен державний службовець по усій владній вертикалі зобов'язаний якісною роботою повернути довіру до влади, переконаний Володимир Гройсман.

"Через діяльність кожного з вас по усій вертикалі вниз саме ви ті люди, які просто приречені, зобов'язані повернути довіру до влади. Задля того і розпочато реформу щодо нової державної служби", - зазначив Глава Уряду, звертаючись до представників державного управління.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249788689