Юрій Стець студентам: Освічена українська молодь має працювати тут, а не за кордоном
10.03.2017 | 10:46
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
 

9 березня в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Т. Шевченка відбулася зустріч Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця зі студентами спеціальності «міжнародна комунікація» за участі директора ІМВ Валерія Копійки та завідувача кафедри міжнародних медіа-комунікацій та комунікативних технологій ІМВ, співголови Експертної ради МІП Сергія Даниленка.

Під час зустрічі Міністр обговорив зі студентами нову Доктрину інформаційної безпеки України та питання дотримання тонкої межі між свободою слова та цензурою. У ході палкої тривалої дискусії студенти-міжнародники дійшли до висновку, що Україна потребує певного контролю інформаційного простору, зважаючи на гібридну агресію з боку Росії та приклади провідних країн світу.

За словами Юрія Стеця, Доктрина інформаційної безпеки України власне і покликана вирішити це складне питання, надавши Міністерству інформаційної політики України певні нові регулюючі функції та заклавши підвалини формування прозорого й об’єктивного механізму моніторингу.

Юрій Стець подякував студентам ІМВ, що є також членами Студентської ради при МІП, за участь в обговоренні Доктрини та внесення конструктивних новаторських пропозицій та ідей щодо діяльності Міністерства.

Він зазначив, що дуже важливо залучати молодь до формування державної політики, адже вона у майбутньому і буде її реалізовувати: «Освічена українська молодь має працювати тут, а не за кордоном».

Директор Інституту Валерій Копійка зазначив: «Для нас як для Інституту важливо, щоб студенти потрапляли на практичне поле дій». За його словами, саме з МІП Інститут має чи не найактивнішу співпрацю серед профільних міністерств у сфері залучення студентства. На завершення зустрічі Міністр вручив членам Студради при МІП подяки за підтримку інформаційного суверенітету України, принципову позицію в питаннях захисту національної безпеки, наполегливу роботу в інтересах свободи слова та думки.

Нагадаємо, що Студентська Рада при Міністерстві інформаційної політики України – це дорадчий орган, який було засновано у квітні 2016 року. До складу Ради увійшли 12 студентів спеціальності «Міжнародна інформація» Інституту міжнародних відносин КНУ імені Т.Г. Шевченка.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249800263