З початку року експерти органів Держгеокадастру Закарпатської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 892 проекти землеустрою
13.03.2017 | 11:34
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

З початку 2017 року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експерти органів Держгеокадастру Закарпатської області прийняли до опрацювання з інших областей України 892 проекти землеустрою.

На сьогодні експертами Закарпатської області розглянуто та опрацьовано 812 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. З них 487 проектів погоджено позитивно, 325 робіт отримали негативні висновки, та 80 проектів знаходяться на розгляді.

Територіальними органами Держгеокадастру Закарпатської області направлено на погодження до інших областей  615 проектів землеустрою. З них вже опрацьовано 486 проектів, з яких 283 роботи оцінено позитивно, 203 проекти отримали негативні висновки та 129 робіт знаходяться на розгляді.

Всього на Закарпатті працюють 14 кваліфікованих експертів, які надають висновки про розгляд проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки з дотриманням вимог Земельного кодексу України у визначені терміни.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249805009