Регіональними штабами ДСНС зареєстровано понад 1 млн 64 тис. внутрішньо переміщених осіб
14.03.2017 | 09:53
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
 

Жителі Донецької та Луганської областей продовжують звертатися до Міжвідомчого координаційного штабу та регіональних штабів, що розташовані у кожній області задля отримання допомоги у переміщенні зі Сходу України.

Так, з початку проведення на Сході України антитерористичної операції, з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО у інших регіонах України тимчасово розміщено  1 млн 64 тис. 398 осіб, з яких 177 тис. 787 дітей та 501 тис. 357 осіб з інвалідністю та похилого віку, у тому числі з Донецької і Луганської областей 1 млн 41 тис. 540 осіб та Автономної Республіки Крим і міста Севастополь 22 тис. 858 осіб.

Рятувальники зустрічають громадян, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції на вокзалах та координують дії щодо їх розселення і вирішення побутових питань.

Особлива увага приділяється питанню психологічної адаптації громадян на місцях тимчасового проживання. Психологи ДСНС постійно організовують для внутрішньо переміщених осіб семінари, сеанси психологічної підтримки.

Загалом від початку проведення АТО на Сході країни психологи ДСНС України разом з представниками інших органів державної влади, громадських організацій надали психологічну допомогу  176 тис. 951 внутрішньо переміщеній особі, у тому числі 49 тис. 34 дітям  та 30 тис. 366 особам з інвалідністю та людям похилого віку.

Для вирішення питань соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб та отримання інформації щодо вільних місць для проживання у кожному регіоні необхідно звернутися безпосередньо до регіональних штабів ДСНС України. Відповідна інформація розміщена на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій (http://www.dsns.gov.ua) та спеціально створеному ресурсі для внутрішньо переміщених осіб (http://www.vpo.gov.ua).

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249808254