Центральна закупівельна організація оголосила перший тендер
22.03.2017 | 18:05
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
 

22 березня Центральна закупівельна організація (ЦЗО) в рамках пілотного проекту оголосила тендер на закупівлю паперу для центральних органів виконавчої влади. Так, зокрема, ЦЗО через електронну систему Prozorro закупить папір для Секретаріату Кабінету Міністрів України, чотирьох Міністерств, Фонду держмайна, ДСНС, Державної прикордонної служби та інших.

Як відомо, ключовим завданням пілотного проекту ЦЗО є підвищення ефективності закупівель внаслідок об’єднання замовлень на типові товари у великі тендери із залучення кваліфікованих спеціалістів із закупівель. Такий підхід дозволить значно зменшити навантаження на тендерні комітети, яких сьогодні нараховується понад 15 тисяч, та дасть змогу більш ніж 200 тисячам штатних працівників державних установ більше уваги приділяти своїм безпосереднім обов’язкам.

“Запуск Центральної закупівельної організації - це ще один крок в реформі державних закупівель, які ми прагнемо зробити прозорими та ефективними”, - пояснює перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов - “Об’єднуючи дрібні допорогові закупівлі у великі тендери, ми значно заощаджуємо на масштабі. Великі постачальники часто готові пропонувати знижки оптовим замовникам”.

В рамках пілотного проекту ЦЗО зможе закуповувати для центральних органів виконавчої влади комп’ютерне обладнання, офісні меблі, електричні прилади, канцелярські товари, побутову хімію, а також послуги перекладу, ремонту тощо.

“В майбутньому ми сподіваємось масштабувати діяльність ЦЗО на всі типові закупівлі, які проводить більшість державних замовників. Очікувана економія від уніфікації - 15-20% від початкової ціни”, - зазначив Максим Нефьодов.

Детальніше з умовами тендеру можна ознайомитись тут: http://bit.ly/2msOX6r

Довідково

23 листопада 2016 року Кабінет Міністрів України затвердив постанову про запуск пілотного проекту з організації діяльності Централізованої закупівельної організації (ЦЗО). Участь в централізованих закупівлях в пілотному режимі будуть брати Уряд на рівні Секретаріату Кабміну, а також Донецька цивільна адміністрація.

12 січня 2017 Мінекономрозвитку визначило державну установу “Професійні закупівлі” юридичною особою, відповідальною за виконання функцій Централізованої закупівельної організації (ЦЗО) у рамках реалізації пілотного проекту.

Очікується, що після успішного завершення пілотного проекту досвід ЦЗО буде розповсюджено, зокрема на регіональному рівні.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249838258