Визначено переможців V Національного конкурсу "Благодійна Україна"
30.03.2017 | 14:40
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
 

Заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович взяла участь у церемонії нагородження переможців V Національного конкурсу “Благодійна Україна”, яка проходила у Колонному залі Київської міської державної адміністрації 29 березня 2017 року.

Наталія Федорович вручила відзнаки переможцям номінації “Колективне волонтерство” та подякувала волонтерам та усім благодійним організаціям України за небайдужість та надзвичайно важливу, а інколи й небезпечну діяльність на благо народу України. Вона підкреслила, що нині волонтери, благодійні, громадські організації є головними партнерами Міністерства, «з якими ми робимо спільну справу».

Вдруге конкурс “Благодійна Україна” проводився Асоціацією благодійників України спільно із Міністерством, метою конкурсу стало відзначення кращих українських благодійників, в тому числі й волонтерів, і найбільш ефективних благодійних ініціатив.

Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни. За останні чотири роки його проведення на адресу Оргкомітету надійшло понад 1500 заявок від благодійних і громадських організацій, установ та громадян. Чотири роки поспіль експерти «Зеленої книги української благодійності» називають конкурс найбільш ефективною і корисною подією для розвитку благодійності та волонтерської діяльності в Україні.

Серед учасників конкурсу – соціально відповідальний бізнес, громадські, волонтерські та благодійні організації і спільноти, фізичні особи, дитячі і молодіжні колективи, ініціативні групи, об’єднання громадян, засоби масової інформації.

Переможців визначали у 22 номінаціях, з них дві – “волонтерські”, які перебувають під патронатом Міністерства соціальної політики України: “Волонтер року” та “Колективне волонтерство”. Тож тепер конкурс охоплює всю Благодійну Україну, весь спектр доброчинної роботи, до якої долучені широкі верстви українського суспільства.

Переможці отримали унікальну нагороду – бурштинового „Янгола добра”, лауреати – дипломи конкурсу.

У номінації “Волонтер року” перемогу отримала Анна Вікторівна Ісламова (м. Київ).

Найкращими у номінації “Колективне волонтерствовизначено HubVolonteerService (Одеська обл.).

!

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249862014