Володимир Гройсман: Вкрадені на Донбасі українські активи будуть повернуті, хоча для цього знадобиться час і багато зусиль
11.04.2017 | 12:22
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Вкрадені проросійськими бойовиками українські промислові активи будуть повернуті, навіть якщо для цього знадобиться час, низка рішень і докладання значних зусиль, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман  на прес-конференції за підсумками року діяльності Уряду.

Він підкреслив, що з юридичної точки зору питання повернення підприємств та надр  - це питання Ради національної безпеки та оборони України. «І я розумію, що це (повернення активів) не відбудеться завтра. Але я точно знаю: як Німеччина свого часу виплачувала компенсації, так і Росія буде виплачувати гроші тим країнам, яким вона завдає шкоду, - зазначив Володимир Гройсман.

«Мені шкода, що росіяни пішли на нас із зброєю. Хтось міг сказати ще 3,5 роки тому, що так буде? Але цей шлях в нікуди. Ми таке вже проходили. Все буде повернуте, на це піде час і багато зусиль, але іншого варіанту немає», - підкреслив Глава Уряду.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249903148