Піротехніки ДСНС вже вилучили понад 26 тисяч боєприпасів на території м. Балаклія та прилеглих населених пунктів, - Микола Чечоткін
13.04.2017 | 13:03
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
 

13 квітня відбулася робоча поїздка Голови ДСНС Миколи Чечоткіна до м. Балаклія Харківської області. Голова Служби спільно з головою Балаклійської районної державної адміністрації Степаном Масельським оглянули чотири ділянки, на яких піротехніки ДСНС проводять розмінування та очищення територій, прилеглих до 65 арсеналу Збройних Сил України. Крім того, Микола Чечоткін відвідав житловий масив “Нафтовик”, де тривають відновлювальні роботи.

“Піротехніками ДСНС вже вилучено понад 26 тисяч боєприпасів, що передані Міністерству оборони України. Загалом, в 10-кілометрову зону ураження потрапили 31,5 тис. га, із них тільки 468 га – територія арсеналу, яку розміновують сапери Міноборони. На даний час піротехнічні підрозділи ДСНС проводять розмінування території на відстані 150-200 метрів від арсеналу. Роботи знаходяться на завершальному етапі. Основний обсяг розмінування має завершитися до Великодня. В період святкових днів у м. Балаклія чергуватиме один піротехнічний підрозділ, після Великодня – три підрозділи, що виконуватимуть заявки місцевих мешканців”, - сказав Голова ДСНС.

Микола Чечоткін подякував всьому особовому складу ДСНС за віддану працю у боротьбі з надзвичайною ситуацією і прагнення якомога швидше повернути спокій та нормальні умови життєдіяльності жителям Балаклії та прилеглих населених пунктів. Піротехніки ДСНС отримали нагороди від міського голови м. Балаклія та районної державної адміністрації.

В подальшому ДСНС, відповідно до своїх повноважень здійснюватиме постійний моніторинг за станом очищеної території та оперативне реагування у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, супровід у 2017 році сільськогосподарських робіт на територіях, які були забрудненні вибухонебезпечними предметами внаслідок виникнення надзвичайної ситуації. Також спільно із місцевими органами влади здійснюватиметься інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення (особливо з дітьми шкільного віку) щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249915611