Глава Уряду - правоохоронцям: Ніхто не дозволяє "кошмарити" бізнес
25.04.2017 | 13:55
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав захист українського виробника пріоритетом роботи правоохоронних органів і застеріг правоохоронців від здійснення будь-якого тиску чи перепон для розвитку бізнесу. Про це Глава Уряду сказав під час розширеного засідання колегії МВС України.

"Наше з вами завдання, що стосується економічного блоку Національної поліції - зробити все належне, щоби бізнес не відчував жодного зайвого тиску у своїй діяльності, - зауважив Володимир Гройсман. - Ті, хто продукують національний продукт, мають бути захищені, і найголовніше - ми не маємо їм силовим методом заважати. Хотів би, щоб на місцях це був ваш один з головних  пріоритетів, щоб ніхто не дозволяв собі "кошмарити" бізнес".

У той же час Прем’єр-міністр визнав: серйозних нарікань на роботу правоохоронців з боку бізнесу сьогодні небагато. Про це свідчать результати зустрічей Глави Уряду з представниками реального сектору економіки. На думку Прем’єр-міністра, зараз дуже важливо, аби керівники управлінь поліції на місцях підтримували діалог з підприємцями для того, щоб розуміти їхні проблеми і не створювати додаткових перешкод у їхній діяльності.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249941412