Тетяна Слюз відвідала територіальні управління казначейств у Луганській області
26.04.2017 | 10:51
ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
 

25 квітня 2017 року Голова Казначейства Тетяна Слюз, в рамках робочої поїздки до Луганської області на територію, що підконтрольна українській владі, відвідала управління Казначейства у Біловодському, Міловському, Марківському, Новопсковському та Білокуракинському районах, де зустрілась з колективами та провела особисті прийоми громадян.

Під час зустрічей Тетяна Слюз спільно з працівниками управлінь Казначейства розглянула низку важливих питань, проінспектувала стан облаштування приміщень управлінь, звернула увагу казначеїв на заходи щодо спрощення процедур казначейського обслуговування, які поступово впроваджуються Казначейством.

Під час особистих прийомів  розпорядників бюджетних коштів очільниця відомства надавала роз’яснення щодо найактуальніших питань для представників районів Луганської області, серед яких: оплата заборгованості бюджетних установ за реактивну електроенергію та інші розрахунки з ТОВ «ЛЕО», питання щодо утворення та функціонування об’єднаних територіальних громад та формування їх бюджетів, виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 151 «Про затвердження Порядку взаємодії Міністерства фінансів, органів Державної казначейської служби та установ, які здійснюють виплату пільг, субсидій, інших соціальних виплат, під час перерахування таких виплат».

Так, у Біловодському районі на особистий прийом до Голови Казначейства прийшли завідувач Біловодського відділу освіти Біловодської РДА, головний бухгалтер Біловодської Центральної районної лікарні, головний спеціаліст з питань цивільного захисту Біловодської районної державної адміністрації.

Користуючись тією нагодою, що очільниця Казначейства у робочу поїздку взяла створену казначеями карту «Вишивана моя Україна», поки Тетяна Слюз проводила особисті прийоми, команда казначеїв презентувала карту у колективах 28-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області та Біловодського районного військового комісаріату Луганської області.

Особисто Голова Казначейства презентувала карту «Вишивана моя Україна» вихованцям Біловодської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Наприкінці візиту разом з колективом Тетяна Слюз висадила молоде деревце калини біля будівлі УДКСУ у Біловодському районі Луганської області.

У Міловському районі під час особистого прийому Голова Казначейства зустрілася з головою Міловської селищної ради, головою Велькоцької сільської ради та головним бухгалтером Управління соціального захисту населення Міловської райдержадміністрації Луганської області.

Водночас із проведенням особистих прийомів, працівниками Управління презентовано казначейську карту України, для колективів КП «Міловський будинок культури» та Міловської селищної ради.

На завершення робочої поїздки до Міловського району, Голова Казначейства разом з колективом Управління, висадила деревце калини на алеї біля адміністративного будинку.

За час робочої поїздки очільниці Казначейства до Марківського району з питаннями на особистий прийом до Голови звернулися Голова Марківської селищної ради та головний бухгалтер Марківської районної державної адміністрації.

Під час робочої поїздки Голови працівники Управління провели презентацію карти «Вишивана моя Україна» вихованцям Марківської дитячо-юнацької спортивної школи. Тетяна Слюз з казначейською вишиваною картою відвідала колектив 23-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області.

Наприкінці своєї робочої поїздки до Марківського району Голова Казначейства разом з Головою Марківської селищної ради та з працівниками управління посадила калину та побажала усім присутнім миру, злагоди та здоров’я.

У Новопсковському районі Луганської області на особистий прийом прийшли голова та начальник планово-фінансового відділу Новопсковської селищної ради (об'єднаної територіальної громади), начальник управління фінансів Новопсковської РДА.

Казначеї УДКСУ у Новопсковському районі Луганської області презентували карту «Вишивана моя Україна» учням Новопсковського професійного аграрного ліцею, співробітникам Новопсковської централізованої бібліотечної системи, Новопсковського районного краєзнавчого музею та відділу освіти Новопсковської РДА.

Голова Казначейства вже за традицією посадила з колективом калину біля будівлі районного Казначейства.

Робочі зустрічі у Білокуракинському районі розпочалися у районному Будинку творчості дітей та юнацтва за участі Голови Білокуракинської райдержадміністрації, Голови Білокуракинської районної ради та Голови об’єднаної територіальної громади Білокуракинської селищної ради. Також, Тетяна Слюз презентувала карту «Вишивана моя Україна» та розповіла про ідею та мету створення вишиваного полотна, а на завершення зустрічі був висаджений кущ калини, як символ миру біля пам’ятника Т.Г.Шевченко на території Білокуракинської ЗОШ № 1.

Особистий прийом розпорядників бюджетних коштів у Білокуракинському районі проходив у приміщенні районної державної адміністрації, адже на ньому розглядалось одне з найпріоритетніших питань району – відсутність державної підтримки Білокуракинсько-Троїцького лісомисливського господарства. Це питання озвучив Голова Білокуракинської РДА і Голова Казначейства пообіцяла долучитись до його вирішення.

Насичений графік робочих зустрічей 25 квітня Тетяна Слюз завершила в управлінні Державної казначейської служби України у Троїцькому районі.

Після обговорення нагальних питань з колективом Управління, очільниця відомства провела зустріч з головою Троїцької районної державної адміністрації, головою Троїцької районної ради, заступником голови районної державної адміністрації, начальником фінансового управління та долучилась до вирішення проблемних питань, що стосуються роботи органів Казначейства. Крім того, учасникам зустрічі випала нагода побачити витвір ручної роботи, вишитий казначеями – карту «Вишивана моя Україна», яку очільниця Казначейства особисто презентувала присутнім.

Завершуючи робочу поїздку, Тетяна Слюз спільно з колективом Управління та керівництвом району, продовжуючи акцію «Посади дерево», висадили калину біля будівлі Троїцької районної ради.

На завершення усіх зустрічей в управліннях Казначейства у Біловодському, Міловському, Марківському, Новопсковському, Білокуракинському та Троїцькому районах Тетяна Слюз вітала колег з наближенням професійного свята – Дня Казначейства та відзначала їх високу професійність, патріотизм, вірність та відданість Україні.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249944213