Прем'єр-міністр: Уряд продовжить реалізацію ключових енергопроектів, спрямованих на зниження споживання вугілля
26.04.2017 | 13:10
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Кабінет Міністрів України в рамках зниження споживання дефіцитної групи вугілля, зокрема вугілля групи А, продовжить реалізацію низки інфраструктурних проектів, які дозволять забезпечити енергобаланс країни, сталу роботу енергосистеми і при цьому суттєво скоротити залежність саме від дефіцитних видів палива. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи інформацію Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика про плани Міністерства на 2017 рік у сфері економії споживання енергоносіїв.

Так, за словами Глави Уряду, економічний ефект від реалізації проекту будівництва лінії Рівненська АЕС - Київська економія вугілля за рік становитиме орієнтовно – 1,44 млн тонн. Завдяки масштабній розбудові потужностей Дністровської ГАЕС економія становитиме 700 тис. тонн вугілля, або 446 млн кубометрів природного газу. Переведення енергоблоків №2 та №5 Зміївської ТЕС ПАТ "Центренерго" на газову групу вугілля дасть змогу економити до 1 млн тонн антрацитового вугілля на рік, а реалізація проекту будівництва лінії "Запорізька АЕС – Каховська" еквівалентна економії вугілля на рівні 750 тис. тонн по року.

"Якщо хтось колись говорив, що ми нічого у цьому питанні не робили - це не правда. Правда полягає у тому, що ми робили і робимо, виходячи з наявних можливостей", - сказав Глава Уряду. При цьому він нагадав, що разом з енергобудівництвом Україна нарощує власний видобуток газу, що також сприяє енергонезалежності.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249945912