Михайло Тітарчук: Держава повинна стати головним драйвером у цифровізації
27.04.2017 | 14:28
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
 

26-27 квітня 2017 року в рамках робочої поїздки до Одеси  заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук відвідав Одеський туристичний бізнес-форум (OTBF) та Перший міжнародний форум інноваторів «Цифрова Україна - Switch on your business».

На форумі інноваторів «Цифрова Україна - Switch on your business» Михайло Тітарчук представив ключові цілі Уряду у виконанні Цифрового порядку денного України, серед яких: забезпечити доступ громадян до широкосмугового інтернету, особливо у селищах і невеликих містах  та експорт «цифрової» продукції і послуг (ІТ-аутсорсинг).

Галузь ІКТ уже зараз формує 3,4% ВВП України та займає третє місце за обсягом експорту. У рамках Угоди про Асоціацію та Цифрового Співтовариства Україна спільно з ЄС  працює над гармонізацією законодавства, виробленням спільних підходів і практик у сфері телекомунікацій, довірчих послуг та кібербезпеки, розбудовою ІКТ-інфраструктури, розвитком електронної торгівлі, у тому числі й електронних митниць та цифрових транспортних коридорів, та іншими ініціативами.

«Вважаю, що держава повинна стати головним драйвером у «цифровізації» та побудови «цифрової» економіки, а «цифровізація» - пріоритетом економічної політики та ключовим елементом проведенням реформ», - заявив Михайло Тітарчук.

Під час Одеського туристичного бізнес-форуму пройшли чергові засідання Ради туристичних міст і регіонів та Наукової ради з туризму та курортів під головуванням Михайла Тітарчука. Участь у засіданнях взяли представники місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, провідних навчальних закладів, що займаються професійною підготовкою фахівців сфери туризму, дипломатичних та бізнес-кіл.

У ході засідання обговорили питання розробки Національної системи якості, сталості та досконалості в туризмі, стандартів професійної підготовки та підвищення кваліфікації працівників туристичної сфери, створення на базі Національної туристичної організації Мережі знань (Tourism Knowledge Network) та започаткування проведення Національного конкурсу з туризму (National Tourism Awards).

«Сьогодні туризм стає однією з головних сфер, що впливає на загальний стан національної економіки. Активізація розвитку пріоритетного для України в’їзного та внутрішнього туризму можлива лише шляхом об’єднання зусиль органів державної влади та гравців туристичного бізнесу»,  - наголосив Михайло Тітарчук.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249950323