Кабінет Міністрів України разом з громадськістю провели спільну конференцію щодо реформи держуправління
27.04.2017 | 21:06
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТРА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
 

27 квітня Кабінет Міністрів України, Національне агентство з питань державної служби, Реанімаційний пакет реформ та Центр політико-правових реформ за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» провели  конференцію - “Стан та перспективи реформи державного управління в Україні”.

Громадські організації, виконавча влада та міжнародні партнери України працюють разом над впровадженням однієї з найважливіших реформ.

Розпочав конференцію Прем’є-міністр України Володимир Гройсман, який підкреслив пріоритетність реформи для Уряду, адже неефективна система державного управління - це послаблення країни. Необхідно подолати інституційну слабкість, сформувати державне управління, в основі якого стратегічне мислення, аналіз політик, професійна державна служба та якісні адміністративні послуги. Без цього буде неможливо провести ключові реформи, визначені у Середньостроковому плані дій Уряду до 2020 року. Саме тому Уряд розпочинає масштабне реформування міністерств із залученням нових людей з сучасними компетенціями. Прем’єр-міністр наголосив, що лідер реформи Олександр Саєнко має повну підтримку Уряду.

Посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі у своїму виступі підкреслив вирішальне значення реформи держуправління для транзитивних держав, значну роль громадянського суспільства та підтримку ЄС.

Директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген Бистрицький назвав зміни, що вже відбуваються в Секретаріаті Кабінету Міністрів, - революційними, адже Уряд взявся за серцевину публічної політики - стратегічне планування. Не менш важливими є стратегічні комунікації, потрібно пояснювати населенню, в якому напрямі рухається Уряд.

Про виклики, що стоять перед реформою, говорила Альона Шкрум, для успішного впровадження реформа потребує всебічної підтримки парламенту. У Верховній Раді має нарешті відбутися ефективний день реформи державної служби.

Дискусійну панель розпочали Ігор Коліушко, Олександр Саєнко та Тетяна Ковтун. Основна тема - це реформування міністерств. Уряд представив концепцію підвищення спроможності міністерств як ключових драйверів реформ.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249956404