Юрій Стець: ArtHub Укрінформу - одна з локацій для іноземних ЗМІ під час "Євробачення"
01.05.2017 | 09:19
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
 

Впродовж 1-14 травня «Укрінформ» стає майданчиком для роботи та спілкування іноземних журналістів, що приїхали на «Євробачення». У цей період, із метою просування іміджу України у світі, Міністерство інформаційної політики України й ІА «Укрінформ» планують проведення заходів із презентації та популяризації українських етнічних, історичних і культурних надбань за участі волонтерів та громадськості.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець: «Мені дуже приємно, що цей проект реалізується за допомогою Студентської ради при МІП. Це конкретний приклад досягнення результату, коли об’єднується орган влади (МІП), журналісти (ІА «Укрінформ»), громадськість (зокрема ІМВ КНУ імені Т.Г. Шевченка).

 Зазначимо, Українське національне інформаційне агентство "Укрінформ" стало Національним інформаційним партнером Пісенного конкурсу «Євробачення-2017». З 1 по 14 травня ArtHub Укрінформу буде однією з локацій, які будуть задіяні під час проведення пісенного конкурсу, що виступить майданчиком для роботи та спілкування представників іноземних ЗМІ.

1

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249956839