Володимир Гройсман привітав ветеранів Другої світової війни - колишніх працівників Кабінету Міністрів із прийдешніми Днем пам'яті та примирення і Днем перемоги
05.05.2017 | 15:46
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман напередодні Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – 8 та 9 травня – привітав ветеранів Другої світової війни – колишніх працівників Кабінету Міністрів України та Ради міністрів УРСР.

"Хочу привітати у переддень Великої Перемоги усіх нас і сказати вам слова вдячності за те, що у свій час, коли був такий серйозний виклик, ви взяли на свої плечі, долю величезну відповідальність і показали усьому світу мужність, подвиг, здатність, витримку і врешті-решт велику перемогу", – наголосив Глава Уряду та побажав ветеранам здоров'я, миру та благополуччя у родинах.

Він відзначив, що сьогодні Україна знову зазнає військової агресії – тепер з боку Російської Федерації, але країна вистоїть та відновить свій суверенітет і територіальну цілісність. "Наше завдання сьогодні полягає у тому, щоб прийняти історичний виклик, впоратися з ним і зробити так, щоб Україна посіла гідне місце на мапі Європи і світу як велика європейська держава", – зауважив Прем’єр-міністр і додав, що урядова команда віддана служінню країні та здійсненню необхідних змін.

Володимир Гройсман підкреслив значну роль ветеранів та їх сучасників у відбудові післявоєнної України, оскільки праця мільйонів людей в повоєнні часи заклала основи для побудови вже сучасної незалежної України.

"Наші двері завжди відкриті для вас. Для нас висока честь мати можливість із вами спілкуватися", – сказав Глава Уряду, звертаючись до колишніх працівників Кабінету Міністрів.

Учасники зустрічі вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249961737