Арсен Аваков: Підрозділи Нацполіції і Нацгвардії жорстко реагуватимуть на антиукраїнську символіку та заяви
06.05.2017 | 15:42
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
 

Підрозділи Нацполіції і Нацгвардії жорстко реагуватимуть на антиукраїнську символіку та заяви.Про це сьогодні, 6 травня, повідомив Міністр внутрішніх справ України.

За його словами, апологети «руського міра» в Україні через свої пропагандистські канали розганяють, спекулюючи на почуттях людей, акцію «безсмертний полк». Це робиться не заради тих, хто воював у Другій світовій війні, не заради історичної пам'яті, а заради можливості спровокувати, на тлі триваючої агресії Росії,  внутрішні конфлікти в українському суспільстві.

Міністр зауважив, що цього року, як і завжди, різні політичні сили спробують використати 9 травня для того, щоб нагадати про себе будь-яким чином.

«Мені  відомо про плани таких провокацій в столиці і ряді міст південного сходу України. Бачимо імена і "задумки організаторів". Не справа МВС, його поліцейських і гвардійських підрозділів давати оцінку і тим більше регулювати політичну діяльність. Однак, на всіх демонстраціях і маршах, запланованих в цей день, підрозділи Національної поліції і Нацгвардії будуть жорстко реагувати на антиукраїнську символіку та заяви», - зазначив Арсен Аваков.

Він зауважив, поліцейські по всій країні отримали дуже чіткі інструкції. Тому усі спроби зі сторони тих, хто прагне провокацій, будуть припинені.

«Створювати передумови для внутрішньої дестабілізації через провокаційні символи і дії - МВС не дозволить. Така наша відповідальність перед українським народом», - додав очільник МВС.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249963024