Степан Кубів провів нараду для подолання надзвичайної ситуації техногенного характеру у Волинській області
10.05.2017 | 17:01
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
 

10 травня у Волинській обласній державній адміністрації відбулася нарада під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва щодо подолання надзвичайної ситуації на Ковельській філії ДП «Укрветсанзавод», викликаною проблемою утилізації відходів тваринного походження.

За словами Степана Кубіва, негайному вирішенню зазначеної проблеми перешкоджає ціла низка факторів, і серед іншого - відсутність належних повноважень у місцевого осередку ДП «Укрветсанзавод».

“Ковельська філія заводу не має відокремленого статусу, тому прийняття нагальних рішень ускладнене бюрократичними процедурами. Я доручив  Мінагрополітики та Держпродспоживслужбі спільно підготувати проект постанови Уряду для зміни структури заводу та надання філіям статусу окремих юридичних осіб”, - наголосив Степан Кубів.

Перший віце-прем’єр-міністр України також доручив Мінагрополітики та Держпродспоживслужбі розробити загальнодержавну довгострокову програму з відновлення функцій та модернізації ДП "Укрветсанзавод", а низці міністерств та відомств - підготувати законопроекти для можливості подальшої приватизації  ДП "Укрветсанзавод".

“У разі приватизації це підприємство може працювати ефективно, налагодить правильні виробничі процеси з переробки відходів тваринного походження і нарешті вирішить велику проблему регіону. Для цього треба розробити і передати до Верховної Ради відповідний проект закону, щоб виключити завод зі списку підприємств, які не підлягають приватизації”, - додав Степан Кубів.

Степан Кубів також доручив у місячний термін забезпечити вивезення, утилізацію, компостування відходів у відповідності до рішень Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

«Ця надзвичайна ситуація має великий резонанс: екологічний, економічний та політичний. Але пріоритет очевидний - кожна людина повинна мати безпечне екологічне середовище, але не потрібно змішувати ці екологічні питання з політикою», - заявив  Степан Кубів.

До прийняття рішення щодо діяльності цього підприємства у цілому Степан Кубів доручив Держпродспоживслужбі вирішити питання про консервування діяльності Ковельської філії ДП "Укрветсанзавод".

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249965995