Спільна історія та тісні зв'язки мають стати основою для посилення двостороннього співробітництва України та Ізраїлю, - Володимир Гройсман під час зустрічі із громадою
15.05.2017 | 19:40
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Спільна історія та тісні зв'язки мають стати основою для посилення двостороннього співробітництва України та Ізраїлю. На цьому Прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголосив під час спілкування разом із урядовою делегацією із лідерами громад вихідців з України в Єрусалимі.

"З ким би ми не зустрічалися, у всіх є щось, що пов'язане з Україною - рідня, походження. У нас дуже тісні зв'язки, я вважаю, це треба використовувати для посилення двостороннього співробітництва", - переконаний він.

Глава українського Уряду підкреслив важливу роль громадських організацій вихідців з України в Ізраїлі у зближенні двох країн та народів і подякував за діяльність, спрямовану на збереження та популяризацію української культури в Ізраїлі.

Володимир Гройсман розповів представникам української громади про хід свого офіційного візиту до Ізраїлю та зустрічі із лідерами держави, що відбулися сьогодні. "Візит проходить у дружній, конструктивній атмосфері. Діалог – достатньо якісний, і ми націлені на поглиблення співробітництва", – зазначив він. Під час переговорів із Президентом, Прем’єр-міністром Ізраїлю та Спікером Кнесету, Глава Уряду порушував питання важливості для України визнання Ізраїлем Голодомору актом геноциду українського народу, якби таке рішення було ухвалене.

Співрозмовники також поспілкувалися про діяльність громадських, волонтерських організацій вихідців з України в Ізраїлі, а також обговорили ситуацію на Донбасі та зусилля України у протистоянні російській агресії.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249980830