За чотири місяці 2017 року аудитори Закарпаття забезпечили відшкодування втрат на майже 4 млн грн
17.05.2017 | 10:23
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
 

Протягом січня – квітня 2017 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області забезпечили усунення порушень майже на 4 млн грн.

За підсумками ревізій і перевірок керівники місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, підприємств та установ прийняли 22 управлінські рішення.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали два досудові розслідування і вручили вісім письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено чотири позови щодо відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 2,5 млн грн.

Окрім того, за результатами державних фінансових аудитів встановлено незаконне використання і втрати ресурсів на загальну суму 200,5 млн грн, а також неефективне витрачання бюджетних коштів на суму 8,7 млн грн.

За допущені порушення 109 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 21 – до дисциплінарної та 13 – до матеріальної.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 5,8 млн грн.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=249986942