У 1 кварталі 2017 року експорт Полтавщини до ЄС зріс на 50%
23.05.2017 | 13:17
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ
 

Перебуваючи з робочою поїздкою в Полтавській області, Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Головою Полтавської обласної державної адміністрації Валерієм Головком і Головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким.

Ішлося про поточну економічну та соціальну ситуацію в області. Віце-прем`єр звернула увагу керівництва області на можливості, які відкриваються для підприємців Полтавщини у зв`язку з ратифікацією Україною угоди COSME, АККА, а також запрошенням нашої держави до конвенції Пан-Євро-Мед.

За словами Валерія Головка, наразі Полтавщині завдяки співпраці з Урядом вдалося подолати проблеми в галузі машинобудування, зокрема, отримавши додаткові замовлення від Міністерства оборони, Національної гвардії та Укрзалізниці.

У першому кварталі 2017 року обсяги експорту з області до країн ЄС зросли на 50%, і робота з просування продукції Полтавщини на ринки ЄС триває.

Голова ОДА також поінформував про прогрес децентралізації в регіоні. Місцеві бюджети зросли в 3-4 рази, що дало змогу розпочати відбудову інфраструктурних об`єктів. Багато проектів здійснюються із залученням коштів Державного фонду регіонального розвитку.  Разом з тим наразі 600 мільйонів гривень коштів місцевих бюджетів не освоюються, що зумовлено, серед іншого, кадровим голодом, з яким зіштовхнулися об`єднані територіальні громади.

Окремо співрозмовники обговорили розвиток туризму на Полтавщині і заходи, яких вживає влада області для стимулювання галузі. Так при затвердженні дорожньої програми області враховано перспективні туристичні маршрути. Говорячи про будівництво доріг, Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила на важливості ефективного контролю якості робіт.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250005541