Від продажу земель несільськогосподарського призначення місцеві бюджети Запорізького регіону отримали майже 3 мільйона гривень
23.05.2017 | 15:16
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

З початку 2017 року у Запорізькій області від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, платежів у вигляді відстрочки за раніше викуплені земельні ділянки під об’єктами нерухомого майна, до місцевих бюджетів надійшло 2947,419 тис. гривень. З цих коштів 99,9%, або 2947,059 тис. грн надійшло до місцевих бюджетів Запоріжжя. Решту суми – 0,360 тис. грн направлено до державного бюджету.

Загалом упродовж поточного року на підставі цивільно-правових договорів продано 13 ділянок несільськогосподарського призначення площею 1,53 га, їх вартість склала 1568,58 тис. гривень.

Фахівці землевпорядної служби Запорізької області здійснюють постійний моніторинг надходження коштів до бюджетів усіх рівнів від продажу земель несільськогосподарського призначення. У пріоритеті також активізація земельних торгів. З цією метою сформовано перелік із 122 інвестиційно-привабливих земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, призначених для продажу на земельних торгах. Загальна площа земель, що будуть запропоновані інвесторам, становить 3,578 тис. гектара.

Довідково

Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності згідно з вимогами статті 128 Земельного кодексу України здійснюють місцеві державні адміністрації або органи місцевого самоврядування в межах їхніх повноважень.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250006167