Відкриття китайського ринку для української яловичини стало можливим завдяки потужній урядовій підтримці, - Володимир Лапа
23.05.2017 | 16:05
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
 

Успішну роботу місії компетентного органу Китайської Народної Республіки в Україні та, як результат, підписання протоколу про експорт української яловичини на китайський ринок вдалося забезпечити завдяки злагодженій роботі Уряду та всіх заінтересованих органів виконавчої влади. Про це заявив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час форуму «Угода про Асоціацію з ЄС: можливості для малого та середнього бізнесу», який відбувся 23 травня в Полтаві за участю Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, заступника Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевої, керівництва Полтавської облдержадміністрації та представників бізнес-спільноти.

«Робота китайської місії в Україні – це досить унікальний досвід для нас. Завдяки потужній підтримки на рівні Уряду, Віце-прем’єр-міністра, Міністра економічного розвитку та торгівлі та його заступників, а також Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства юстиції та відповідних служб Секретаріату КМУ вдалося практично за два місяці пройти шлях від організації візиту китайської місії з інспектування державної системи контролю щодо виробництва яловичини в Україні до практичного підписання протоколу щодо доступу української яловичини на китайський ринок. І в цих питаннях слід відзначити проактивну позицію уряду і справжню командну роботу», - заявив Володимир Лапа.

Більше того, додав Голова Служби, китайські колеги під час переговорів наголосили на перманентному зростанні свого ринку і тому вони надзвичайно зацікавлені в якісній українській продукції: «І в даному контексті це серйозний сигнал для вітчизняного товаровиробника працювати над тим, щоб ця продукція відповідала вимогам країни-експортера».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250006355