Ухвалений Урядом черговий пакет дерегуляцій сприятиме упорядкуванню перевірок бізнесу, - Володимир Гройсман
24.05.2017 | 12:54
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Ухвалений сьогодні Кабінетом Міністрів України пакет дерегуляцій сприятиме  упорядкуванню перевірок бізнесу контролюючими органами, сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Сьогодні ми розглянемо черговий "дерегуляційний" пакет, який є професійним і дуже позитивно вплине на розвиток українського підприємництва. Те, що ми сьогодні розглядаємо, це, у першу чергу, упорядкування перевірок, прогнозованість перевірок, повна зміна системи контролю за бізнесом, – зазначив Володимир Гройсман. – Бізнес, економіка чекають розумних регуляцій, які дозволять розвиватися, інвестувати в економіку нашої держави".

Володимир Гройсман нагадав, що сьогоднішній пакет дерегуляційних рішень – вже третій за останній час. Скасовано уже близько 500 нормативних актів, що містили "абсурдні норми", які використовувалися контролюючими структурами для тиску на бізнес.

Глава Уряду подякував команді Міністерства економічного розвитку і торгівлі України на чолі із Першим віце-прем'єр-міністром Степаном Кубівим та першим заступником Міністра Максимом Нефьодовим за системну роботу над питанням дерегуляцій.

 

Коротко про рішення на користь бізнесу у презентації: http://bit.ly/2qUVAxm

Докладніше про Стратегію розвитку МСП: http://bit.ly/2qj4N0z

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250008132