Експертами Одещини прийнято до опрацювання за принципом екстериторіальності понад 5547 проектів землеустрою
25.05.2017 | 16:57
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ
 

З початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експертами органів Держгеокадастру Одеської області прийнято до опрацювання з інших областей 5547 проектів землеустрою.

Слід зазначити, що на сьогодні експертами опрацьовано 5206 проектів, з яких 56 % (2898) розглянуто позитивно та 44% (2308) примірників землевпорядної документації отримали негативний висновок. На розгляді експертів знаходяться ще 341 проектів.

У Одеській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 25 особи.

Територіальними органами Держгеокадастру у Одеській області направлено на погодження до інших областей 6657 проектів землеустрою, з них опрацьовано 6274 проекти, з яких 3810 позитивно, 2464 проекти отримали негативний висновок та 383 проектів знаходяться на розгляді.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250014949