Володимир Гройсман про розвиток авіабудування: Галузь має потенціал і потребує інвестицій, і ми ведемо роботу з пошуку проектів кооперації
26.05.2017 | 12:02
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

Україна має значний потенціал у сфері літакобудування, проте таке виробництво потребує значних інвестицій, і тому Уряд веде пошук міжнародних коопераційних проектів для вироблення в тому числі спільного продукту. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України у п'ятницю.

"В сегменті транспортних літаків ми маємо достатньо серйозні можливості щодо нових контрактів з іншими країнами, ця робота ведеться, - зазначив Глава Уряду. - Розвиток авіабудування - це процес не одного дня і не може бути вирішений за дуже короткий період часу. Під час офіційних візитів у різні країни я завжди порушую питання кооперації, щоб створювати спільний продукт, і з деякими ми вже почали процес кооперації". 

Володимир Гройсман також підкреслив, що Кабінет Міністрів працює над різними програмами підтримки промисловості, в тому числі на рівні розробки та ухвалення нормативних актів для створення пільгових умов розвитку.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250016839