Сергій Савчук: Львівщина – великий майданчик для залучення інвестицій у проекти «чистої» енергетики
26.05.2017 | 13:24
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ
 

Львівщина демонструє успіхи як у сфері енергоефективності, так і відновлюваній енергетиці. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході зустрічі з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою.

«Вже третій рік поспіль Львівська область продовжує займати лідируючі позиції за програмою «теплих» кредитів. Зокрема, регіон посідає перше місце за сумою виданих населенню кредитів. Так, жителі області залучили у державних банках на енергоефективні заходи 347,29 млн грн. Це удвічі більше, ніж у середньому по Україні», - підкреслив Голова Агентства.

Сергій Савчук також відзначив, що саме Львівщина виділила найбільшу суму коштів на реалізацію регіональної програми відшкодування населенню відсотків за «теплими» кредитами, а саме – 18 млн гривень.

Окрім цього, досвід Львівської області у співфінансуванні енергоефективних заходів став основою для розробки місцевих програм здешевлення «теплих» кредитів, які тепер запроваджуються в усіх регіонах країни.

У ході перемовин голова ОДА поінформував і про досягнення області у розвитку сфери використання «чистих» джерел.

«Зважаючи на успіхи регіону, його потенціал та прийняті закони, які передбачають стимули для виробників «зеленої» енергії, Львівщина може стати великим майданчиком для інвестицій, особливо іноземних», - наголосив Сергій Савчук.

Сторони також обговорили можливості започаткування проектів державно-приватного партнерства та перспективи ЕСКО-механізму в регіоні.

Крім того, Сергій Савчук розповів про готовність Фінляндії як світового лідера в сферах енергозбереження та відновлюваної енергетики інвестувати в Україну, зокрема Львівщину.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=250017521